Van Simon & Garfunkel tot Johnny Cash en van The Everly Brothers tot Michael Jackson. Ik speel veelal melancholische en hoopvolle Popmuziek. Eerlijke muziek dat veelal nostalgische gevoelens met zich mee brengt. Ik kom verhalen vertellen en verander de locatie in één grote woonkamer. Zo wordt het familie gevoel groter want iedereen is welkom om te komen luisteren. Maar wel op één voorwaarde. Ik breng mijn Perzisch tapijt en gitaren met me mee.
Klinkt dat als een goed idee? Je kunt meer informatie krijgen door een afspraak met mij te maken.
*prijzen in overleg en/of vraag naar de mogelijkheden
© Martijn Roes
Ik kom graag langs om verhalen te vertellen. Maar wel op één voorwaarde. Ik breng mijn Perzisch tapijtje en gitaren met mij mee.
Eén van mijn meest recente covers. Ik speel gitaar en piano. En soms laat ik mij begeleiden. Samen kunnen we jouw voorkeur bespreken.
Zo ziet mijn podium eruit op de verschillende locaties.
Ik ben te boeken voor evenementen, festivals, braderieën, huiskamerconcerten of bruiloft ceremonies.